Mieszkanie Wasilków
Wasilków, podlaskie
- 498 875 zł
- 56,37 m²
- 8 850,01 zł/m²
Iwona Pietrasz
Skontaktuj się
Mieszkanie Wasilków
Wasilków, podlaskie
zaktualizowane:
15 maja 2026
Mieszkanie Wasilków
Zaktualizowane: 15 maja 2026
498 875 zł 56,37 m² 8 850,01 zł/m²
Skontaktuj się, zanim wzrośnie
średnie zainteresowanie
parter/3
3
2026
tak
deweloperski
Zobacz na mapie
Piętro:
parter/3Liczba pokoi:
3Rok budowy:
2026Miejsce parkingowe:
takStan mieszkania:
deweloperskiSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 498 875 zł (8 850,01 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Dostępne: do uzgodnienia
- Forma własności: własność, księga wieczysta
- Charakterystyka mieszkania: 56,37 m², 3 pokoje, 1 łazienka; stan: deweloperski
- instalacje: nowe / wymienione; okna: nowe / wymienione, plastikowe
- Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 2026
- technika budowy: tradycyjna/cegła
- winda, dostosowany do osób niepełnosprawnych
- Rozkład mieszkania: piętro 0/3, jednostronne, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: taras (20,44 m²), piwnica
- Kuchnia: aneks kuchenny
- Media: siła; ogrzewanie: miejskie
- opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
- Internet, telewizja kablowa
- klimatyzacja
- Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
- Bezpieczeństwo: drzwi antywłamaniowe, domofon/wideofon, teren ogrodzony
- Miejsce parkingowe: tak
- Źródło: biuro nieruchomości: Alelokale Nieruchomości, zaktualizowane: 15.05.2026
Kupujący nie płaci prowizji
Lokalizacja
- Adres: Wasilków, białostocki, podlaskie
- Otoczenie: osiedle domów jednorodzinnych, łąka, las, rzeka
- cicho (spokojna okolica)
Opis nieruchomości
Nowe mieszkanie 3-pokojowe z tarasem Wasilków | stan deweloperski | parter
Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie w stanie deweloperskim, zlokalizowane w Wasilkowie, w ramach nowej inwestycji. To idealna propozycja dla osób szukających komfortowego lokum w spokojnej okolicy, z szybkim dostępem do miasta. (...)