Mieszkanie Wasilków

Wasilków, podlaskie

  • 487 819 zł
  • 57,73 m²
  • 8 450,01 zł/m²

Zdjęcie

Iwona Pietrasz

Skontaktuj się

Mieszkanie Wasilków

Wasilków, podlaskie

zaktualizowane:
15 maja 2026

487 819 zł

57,73 m²

8 450,01 zł/m²

Mieszkanie Wasilków

Zaktualizowane: 15 maja 2026

487 819 zł 57,73 m² 8 450,01 zł/m²

Warto obserwować to ogłoszenie

umiarkowane zainteresowanie

Piętro:
3/3
Liczba pokoi:
3
Rok budowy:
2026
Miejsce parkingowe:
w garażu podziemnym
Stan mieszkania:
deweloperski

Piętro:

3/3

Liczba pokoi:

3

Rok budowy:

2026

Miejsce parkingowe:

w garażu podziemnym

Stan mieszkania:

deweloperski

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 487 819 zł (8 450,01 zł/m²)
  • Rynek: pierwotny (zobacz inne nowe mieszkania w Wasilkowie)
  • Dostępne: do uzgodnienia
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka mieszkania: 57,73 m², 3 pokoje, 1 łazienka; stan: deweloperski
  •   instalacje: nowe / wymienione; okna: nowe / wymienione, plastikowe
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 2026
  •   technika budowy: tradycyjna/cegła
  •   winda, dostosowany do osób niepełnosprawnych
  • Rozkład mieszkania: piętro 3/3, dwustronne, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon (5,43 m²), piwnica
  • Kuchnia: oddzielna
  • Media: siła; ogrzewanie: miejskie
  •   opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
  •   Internet, telewizja kablowa
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Bezpieczeństwo: drzwi antywłamaniowe, teren ogrodzony
  • Miejsce parkingowe: w garażu podziemnym

Lokalizacja

Opis nieruchomości

BEZ PODATKU PCC I PROWIZJI
3-pokojowe mieszkanie z balkonem Wasilków | III piętro | nowa inwestycja
Na sprzedaż komfortowe mieszkanie w stanie deweloperskim, zlokalizowane w Wasilkowie, w nowoczesnym budynku. To świetna propozycja zarówno do zamieszkania, jak i pod inwestycję. (...)

Agent

Iwona Pietrasz

733 248...

733 248 759

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

733 248...

733 248 759

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl