Ogłoszenie archiwalne

Mieszkanie, ul. Krucza

Krucza, Wasilków, podlaskie

  • 469 000 zł
  • 52 m²
  • 9 019,23 zł/m²

Mieszkanie, ul. Krucza

Krucza, Wasilków, podlaskie

zaktualizowane:
27 listopada 2024

469 000 zł

52 m²

9 019,23 zł/m²

Mieszkanie, ul. Krucza

Zaktualizowane: 27 listopada 2024

469 000 zł 52 m² 9 019,23 zł/m²

Piętro:
1/3
Liczba pokoi:
3
Rok budowy:
1998
Miejsce parkingowe:
-
Stan mieszkania:
bardzo dobry

Piętro:

1/3

Liczba pokoi:

3

Rok budowy:

1998

Miejsce parkingowe:

-

Stan mieszkania:

bardzo dobry

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 469 000 zł (9 019,23 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: do uzgodnienia
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka mieszkania: 52 m², 3 pokoje, 1 łazienka; stan: bardzo dobry
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 1998
  •   technika budowy: tradycyjna/cegła
  • Rozkład mieszkania: piętro 1/3, dwustronne
  • Czynsz: 700 zł
  • Wyposażenie: zmywarka, płyta gazowa / elektryczna, piekarnik, lodówka
  • Kuchnia: aneks kuchenny
  • Łazienka: prysznic z hydromasażem
  • Źródło: ogłoszenie prywatne, zaktualizowane: 27.11.2024

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Sprzedam bezpośrednio mieszkanie o powierzchni 52,19 m2, 3 pokoje, położone na 1 piętrze 3 piętrowego bloku z cegły.

Mieszkanie położone na osiedlu Lisia Góra ul Krucza 8. Blok dwa lata temu przeszedł termomodernizację. Mieszkanie jest jasne i dwustronne, w zimę ciepłe z kolei w lato jest w nim przyjemnie chłodno. Jest pięknie położone, z okien rozpościera się piękny widok na ścianę lasu. Cisza i spokój, a jednocześnie blisko wszelkich udogodnień. (...)

Kontakt

Agent

Filip

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Filip