Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Wasilków

79 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

79 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Przemysłowa

Wasilków,podlaskie

679 000 zł96 m² 7 072,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:235 m²

Reprezentujemy Państwu nowe Kameralne i w pełni ogrodzone osiedle z domami jednorodzinnymi w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 96 m2 - Kameralne Domy w Wasilkowie. Domy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona

Wasilków,podlaskie

1 950 000 zł4 969 m² 392,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość inwestycyjna w Wasilkowie! Oferujemy wyjątkową działkę o powierzchni blisko 5000 m , położoną w Wasilkowie przy ulicy Spożywczej (droga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy Wasilków

Wasilków,podlaskie

20 zł/m²594 m² 11 880 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:własny parking

*** powierzchnia produkcyjno-magazynowa *** *** zaplecze socjalne *** *** blisko białegostoku *** Polecam do wynajmu powierzchnię produkcyjno-magazynową zlokalizowaną na parterze budynku przemysłowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy Wasilków

Wasilków,podlaskie

21 zł/m²154 m² 3 234 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

*** powierzchnia magazynowa *** *** blisko białegostoku *** Polecam do wynajmu powierzchnię produkcyjno-magazynową zlokalizowaną na parterze budynku przemysłowego blisko Białegostoku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna przy lesie, ul. Nadawki

Wasilków,podlaskie

75 000 zł396 m² 189,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Zapraszamy do zakupu pięknie zagospodarowanej działki rekreacyjnej o powierzchni 400 m , położonej na terenie rod "uroczysko" w malowniczej okolicy Wasilkowa, tuż pod Białymstokiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Wasilków,podlaskie

767 000 zł2 075 m² 369,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna, budowlana, w kształcie prostokąta o łącznej powierzchni 2075m2 w Wasilkowie, w pobliżu Lisiej góry i szkoły podstawowej. Wymiary działki: 29 m x 69.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Wasilków

Wasilków,podlaskie

767 000 zł2 078 m² 369,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro nieruchomości prezentuje na sprzedaż atrakcyjną nieruchomość gruntową położoną w Wasilkowie przy ul. Piaskowej, w otoczeniu zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej. Lokalizacja łączy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal z przeznaczeniem na produkcję, ul. Nadrzeczna

Wasilków,podlaskie

18 zł/m²1 506 m² 27 108 zł

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Obiekt w postaci hali przemysłowej w Wasilkowie jest dostosowany pod produkcję, montaż, warsztat lub inne działalności przemysłowo-usługowe. Hala posiada dostęp do przemysłowej ilości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Cisowa

Wasilków,podlaskie

391 780 zł1 031 m² 380 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wasilków, dolina Cisów, atrakcyjne działki budowlane 1031 m2, plan miejscowy Polecamy działki budowlane przeznaczone pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną w Dolinie Cisów w Wasilkowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Wasilków,podlaskie

1 800 zł52 m² 34,62 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą komfortowego 2 pokojowego mieszkania o powierzchni 52 m kw, położonego na parterze w IV piętrowym bloku z windą. Lokalizacja: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrzewana Wasilków

Wasilków,podlaskie

18 900 zł900 m² 21 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Wynajem hali magazynowej w Wasilkowie. Proponujemy do najmu magazyn o powierzchni 900 m2. Na jego powierzchni przewidziano pomieszczenie socjalne dla magazyniera wraz z toaletą. Specyfikacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wasilków

Wasilków,podlaskie

4 990 000 zł327 m² 15 259,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:9 419 m²

Ekskluzywna posiadłość z basenem, sauną, lasem i pełną infrastrukturą Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość o wysokim standardzie z szybkim i wygodnym dojazdem do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Przemysłowa

Wasilków,podlaskie

860 000 zł151 m² 5 695,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:319 m²

Kameralne Domy Wasilków / Sochonie ostatni dom W sprzedaży! nr 19 Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej bogaty stan deweloperski, osiedle zamknięte i ogrodzone. Dokładna lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dereniowa

Wasilków,podlaskie

599 000 zł57 m² 10 570 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie starannie wykończone dla siebie gotowe do zamieszkania I piętro w niskim 2 piętrowym bloku Powyższa cena dotyczy mieszkania oraz większości wyposażenia-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wasilków

Wasilków,podlaskie

699 000 zł172 m² 4 073,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:214 m²

Dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej(szereg środkowy) w stanie deweloperskim, z zagospodarowaną działką. Solidnie wykonany, powierzchnia użytkowa 171,6m2 (w tym garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wasilków

Wasilków,podlaskie

1 400 000 zł195 m² 7 179,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:630 m²

*** dom energooszczędny *** *** Z antresolą *** *** rekuperacja *** Polecamy wyjątkowy dom typu bliźniak sprzedawany w stanie pełnym deweloperskim+ , zlokalizowany blisko Białegostoku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Panerka

Wasilków,podlaskie

499 000 zł9 989 m² 49,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana - Wasilków, pow. białostocki Lokalizacja: wasilków, obręb geodezyjny Wasilków - Miasto, rejon Panerka, powiat białostocki, województwo podlaskie. Dane działki:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krucza

Wasilków,podlaskie

350 000 zł39 m² 8 928,57 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż oferujemy mieszkanie o powierzchni 39 m , zlokalizowane na 1. piętrze kameralnego bloku z 2013 roku przy ul. Kruczej w Wasilkowie. Szczegóły nieruchomości: powierzchnia:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wasilków

Wasilków,podlaskie

750 000 zł143 m² 5 230,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:480 m²

Na sprzedaż nieruchomość w miejscowości Wasilków. Polecamy domy w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim. Powierzchnia użytkowa nieruchomości 143,4m2. Rozkład według projektu:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kościelna

Wasilków,podlaskie

1 700 zł48 m² 35,05 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie Wasilków - ul. Kościelna Komfortowe mieszkanie o powierzchni 48,50 m . W pobliżu liczne sklepy, punkty usługowe oraz bardzo dobre połączenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wasilków

Wasilków,podlaskie

340 000 zł34 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe położone w nowym budownictwie o powierzchni 34 m , położone na 2 piętrze w Wasilkowie. Lokal jest funkcjonalny i ustawny, z dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Nadawki

Wasilków,podlaskie

369 000 zł820 m² 450 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam bezpośrednio działkę budowlaną w Wasilkowie ul. Nadawki o pow. 820m2. Działka pięknie położona na wzgórzu, obok nowo powstałe domy, las. Działka posiada warunki zabudowy 20%,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wasilków,podlaskie

299 000 zł34 m² 8 817,46 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Poszukujesz wygodnego 2-pokojowego mieszkania w Wasilkowie? Zapraszam! Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie (dwa oddzielne pokoje) zlokalizowane w Wasilkowie - ul. E. Plater. Niezwykle interesująca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Białostocka

Wasilków,podlaskie

641 000 zł69 m² 9 289,86 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Jeśli potrzebujesz idealnego mieszkania dla rodziny - zapraszam do zapoznania się z przestronnym 3- pokojowym, nowoczesnym lokalem, o powierzchni 69 m2, zlokalizowanym na 2 piętrze, w 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nadawki

Wasilków,podlaskie

569 000 zł47 m² 12 106,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

47M2 | 3 pokoje | 2 piętro | winda Przedstawiam stylowe i nowoczesne mieszkanie położone w Wasilkowie na ulicy Nadawki, wykończone w nowoczesnym stylu w którym dominują jasne kolory.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krucza

Wasilków,podlaskie

349 000 zł34 m² 10 264,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Zapraszam na prezentacje mieszkania położonego w Wasilkowie w bloku z cegły. Ostatni remont przeszło w 2023r zostały wymienione instalacje hydrauliczne oraz elektryczne. Drugie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Wasilków,podlaskie

625 000 zł66 m² 9 412,65 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Biuro Nieruchomości Północ oferuje do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 66,40 m2, które znajduje się na IV piętrze bloku na Osiedlu Dolina Cisów w Wasilkowie, ul. Nadawki. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krucza

Wasilków,podlaskie

399 000 zł42 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

** Na sprzedaż przytulne, jasne i zadbane mieszkanie w spokojnej okolicy - nieopodal ul.Kruczej w Wasilkowie** Marzysz o cichym i komfortowym miejscu do życia, blisko natury, ale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Lisia

Wasilków,podlaskie

1 099 000 zł157 m² 6 995,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:539 m²

Mam przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży domu o powierzchni 157 m2 na działce o powierzchni 539 m2 w Wasilkowie. Lokalizacja: dom położony jest w Wasilkowie, oferuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Plater

Wasilków,podlaskie

315 000 zł43 m² 7 328,99 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Bezpośrednio od właściciela brak prowizji! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 42,98 m , położone przy ul. Emilii Plater 4 w Wasilkowie, na 4. piętrze czteropiętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Białostocka

Wasilków,podlaskie

639 000 zł69 m² 9 260,87 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Jeśli potrzebujesz idealnego mieszkania dla rodziny, meg Real Estate zaprasza do zapoznania się z przestronnym 3- pokojowym, nowoczesnym lokalem, o powierzchni 69 m2, zlokalizowanym na 2 piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Cisowa

Wasilków,podlaskie

391 780 zł1 031 m² 380 zł/m²

 

 

 

Wasilków,podlaskie

1 013 900 zł8 117 m² 124,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży jedna z dziewiętnastu działek przemysłowych, zlokalizowanych pod Wasilkowem. Oferta niniejsza dotyczy nieruchomości o powierzchni 8117 m2. Cały teren położony jest przy drodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wasilków

Wasilków,podlaskie

329 000 zł36 m² 9 218,27 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 35,69 m2, położone na 1. piętrze czteropiętrowego bloku z 1972 roku, w spokojnej, zielonej i bardzo poszukiwanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa Wasilków

Wasilków,podlaskie

340 000 zł3 400 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży jedna z dziewiętnastu działek przemysłowych, zlokalizowanych pod Wasilkowem. Oferta niniejsza dotyczy nieruchomości o powierzchni 3400 m2. Cały teren położony jest przy drodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna uzbrojona, ul. Supraślska

Wasilków,podlaskie

413 400 zł3 180 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

*** działka inwestycyjna*** wasilków *** Polecamy działkę rolną inwestycyjną położoną w Wasilkowie przy ul. Supraślskiej. Działka o powierzchni 3180 m2 (0.95 ha), w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Wasilków,podlaskie

799 000 zł152 m² 5 271 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:318 m²

Prezentuje państwu komfortowe domy o powierzchni 152m2 w zabudowie bliźniaczej w miejscowości Wasilkówo 10 minut do Białegostoku. Układ domu: - na parterze: kuchnia, jadalnia ,salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa Wasilków

Wasilków,podlaskie

606 900 zł4 046 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży jedna z dziewiętnastu działek przemysłowych, zlokalizowanych pod Wasilkowem. Oferta niniejsza dotyczy nieruchomości o powierzchni 4046 m2. Cały teren położony jest przy drodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nadawki

Wasilków,podlaskie

569 000 zł47 m² 12 106,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wasilków,podlaskie

664 000 zł66 m² 9 996,99 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Biuro Nieruchomości Północ oferuje do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 66,42 m2, które znajduje się na I piętrze bloku na Osiedlu Dolina Cisów w Wasilkowie, ul. Białostocka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wasilków,podlaskie

679 000 zł65 m² 10 475,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

3-pokojowe mieszkanie z balkonem w wyjątkowej Dolinie Cisów cisza, zieleń, komfort. Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 64,82 m , położone na 1.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij